Подорож “Львівським пивом”

У 2012 році Львівська пивоварня ввела новий екскурсійний пивний тур древнім містом Лева – “Подорож з пивом “Львівське”. Оригінальна екскурсія поєднує в собі історичні легенди, гумор, дегустації та зустрічі з таємничими «бетяриками» – скульптурами чоловічків, які сховалися в найцікавіших закапелках старого міста. Ця подорож створено для тих, хто поважає гумор, любить пиво і прагне до пригод.

Екскурсія побудована на розповідях про веселі пригоди відомих історичних особистостей – стародавніх любителів пива «Львівське». Під час подорожі з «Львівським» Ви не почуєте «сухих» історичних фактів. Гід – знавець української історії – розкриє перед присутніми веселий та яскравий світ львівських батярів у всіх його барвах.

Пивний тур почнеться в центрі міста, на площі Ринок, де гід розповість присутнім про головні віхи історії пива у Львові. Екскурсанти почують історію появи Львівської пивоварні, дізнаються батярську субкультуру, познайомляться з п’ятьма скульптурами батяріков біля центральних кафе і ресторанів Львова та побачать перший в Україні пам’ятник львівським пивоварам. Біля «Віденської кав’ярні» присутні нарешті дізнаються, хто налив пиво Швейкові, а також почують багато захоплюючих легенд та історій, пов’язаних з пивом «Львівське» та старовинним Львовом.

Завершиться пивна екскурсія за келихом пива “Львівське” в єдиному в Україні Музеї пивоваріння, створеному за підтримки першого українського пива “Львівське”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *