Mercedes-Benz… Одна тільки згадка цієї торгової марки асоціюється у всьому світі з німецькою надійністю, незмінною якістю виготовлення і завжди благородним, дещо аристократичним дизайном від автобудівельного концерну «Daimler AG».

Транспортна компанія «А-Трансфер», що спеціалізується на оренді авто з водієм у Львові, пропонує широкий спектр комфортабельних автомобілів Мерседес в оренду, як представницького, так і VIP класу за доступними цінами і на самих вигідних умовах.

Особливої уваги заслуговують моделі Мерседес S-класу, що випускаються концерном ще з 1991 року. Весь модельний ряд S-класу проектувався з урахуванням підвищених вимог комфортабельності, що пред’являються до представницьких авто і позиціонується саме як флагман і своєрідний орієнтир вибору ділової людини.

Оренда Мерседеса представницького класу — це, перш за все, вибір ділової людини. Як правило — успішного бізнесмена, який знає справжню ціну своєму часу, що віддає перевагу безпеці в поїздках, надійність, підвищений комфорт, і зрозуміло — значення елітного авто для підтримки відповідного іміджу. Іміджу, який буде першим оцінюватися ще до того, як ваші партнери помітять чудовий костюм, дорогий портфель і бездоганно-сяюче взуття, — іміджу саме по класу авто, на якому ви прибули на зустріч. І елітні марки автомобілів Мерседес якнайкраще підходять для таких цілей. Часті ділові поїздки і зустрічі з бізнес-партнерами не завжди дозволяють скористатися власним автотранспортом, до того ж, далеко не завжди це виявляється зручним і виправданим. Набагато приємніше комфортно влаштуватися на задньому сидінні і насолодитися безтурботною поїздкою по місту, переклавши питання вічних пробок, парковок та вибір оптимального маршруту на плечі особистого досвідченого водія. З