Країна з великими можливостями
і нереально красивими місцями.

Пишність пшеничних полів, над якими тягнеться синява безкрайнього неба, самобутнє велич Карпат, кришталевий відблиск гірських річок, древні букові ліси – це далеко не все багатства України, від пейзажів країни захоплює дух. Її природа, немов монументальне полотно, відрізняється дивовижною різноманітністю і в кожному куточку можна відшукати неповторний колорит.

На території України діють 12 національних парків, а також 16 природних і 4 біосферних заповідника.

Культурна спадщина країни справедливо вважається одним з найбагатших у світі. Самобутні традиції і народна творчість зберігаються поколіннями, надбання предків примножується нинішнім поколінням.

Можна своїми очима побачити історію українського народу, завдяки збереженим на території країни пам’ятників архітектури, яких налічується понад 150 тисяч.

Вибираємо свій вид відпочинку

Можна нескінченно і без втоми милуватися красотами країни. Туристична галузь в Україні орієнтована на різні напрямки, щоб клієнти могли відпочивати на свій смак.

Для комфортного вибору на нашому сайті інформація про Україну представлена ​​в територіально-географічному розрізі і в форматі концепцій відпочинку:

Відпочинок на морі – Чорному або Азовському. Найпопулярнішим варіантом звичайно ж є путівка в Одесу, але крім неї масу позитивних емоцій принесе відпочинок в Херсоні і на курортах Азовського моря – в Бердянську, Генічеську, Кирилівці та інших затишних приморських містечках.

Заміський відпочинок. Найпривабливіші регіони – території на півночі і заході України: Полісся, Поділля, Карпати …

Відпочинок в горах – в українських Карпатах, в кемпінгах у озер.
Лікування та оздоровлення. В Україні ціни на послуги санаторіїв дуже привабливі і доступні.

Міський відпочинок – це, в першу чергу, поїздки до Львова, який щорічно входить в десятку кращих туристичних міст Європи.
Сімейний відпочинок і т.д.

Дістатися до місця відпочинку можна на особистому автотранспорті, рейсовому автобусі, поїзді або внутрішніми авіалініями.

Курорти України на узбережжі Чорного та Азовського морів дарують бажану можливість розслабитися і поніжитися під променями південного сонця. Температура води обох морів приємна для купання.

Незалежно від сезону в Україні можна зайнятися відновленням свого здоров’я. Для тих, хто потребує оздоровлення і бажає набратися сил, є ряд санаторіїв і курортів. Для цієї мети відмінно підійде тур в Західній частині – самий екологічно чисті регіони країни, де знаходяться відомі своїми цілющими властивостями мінеральні води.

Путівки в Україні для оздоровлення в санаторіях можна вибрати найрізноманітніші – для вирішення будь-яких потреб організму. Цей варіант чудово підійде і тим, хто бажає усамітнитися від буденної суєти. Свіжий цілюще повітря розвіє печаль і обдарує усмішкою. У деяких випадках ефект єднання з природою перевершує результати від дорогих препаратів.

Любителі шопінгу і проведення часу в нічних клубах, розважальних центрах та ресторанах оцінять можливості відпочинку в українських мегаполісах. Нудьгувати явно не доведеться.

Для шанувальників активного туризму, в Україні існують прекрасні місця для гірськолижного спорту, скелелазіння. Можна відправитися в захоплюючий туристичний похід, екстремально сплавитися по річці або навіть вирушити в незвичайний тур на джипах з екстрим маніяками.

Гроші

Національною валютою нинішньої України є гривня (гривня) UAH/грн. Вона була введена в обіг в ході грошової реформи, проведеної у вересні 1996 року.

Клімат

Клімат країни помірно-континентальний. Його особливість – підвищення континентальності з заходу на схід. У зв’язку з цим літо сухіше і тепле, а зима – більш холодна і малосніжна.

Найхолоднішим місяцем вважається січень з середніми температурами від 0 ° C до -7 ° C, а найтеплішим – липень зі середніми температурами від +18 ° C до +23 ° C.

На півдні середня температура повітря понад чотири місяці в році зберігається на позначці вище +20 ° C. На заході країни такі показники тримаються близько трьох місяців. Температуру нижче 0 ° C градусник показує на протязі одного-двох місяців на півдні і майже чотирьох місяців – на півночі.

Мова і релігія

Україна – релігійна країна. Близько 85% населення сповідують православ’я, 10% – католицизм (римо-католики і греко-католики), 3% – протестантизм. Існують мусульманські та іудейські громади.

Кухня

Впевнено можу сказати, що кожен народ пишається своїми кулінарними винаходами, і ми з вами не виняток. Українська кухня своєрідна, смачна і ситна. Можливо, наші частування не можуть похвалитися вишуканістю, як французькі, або гостротою, властивої грузинської або мексиканської кухні, великою кількістю морепродуктів, як в середземноморських країнах.

Однак спробувати її варто, тільки тому, що в ній збереглися найстаріші рецепти вишуканих страв, які колись любили предки української нації.

Хто відмовиться від добавки, спробувавши український борщ або вареники? Тим більше що з різних причин кухня України дуже відрізняється по регіон