GLOBALISTIC
Зачекайте, триває загрузка...
+38 050 7000 736 our e-mail Globalistic in facebook Tel us +380507000736
Globalistic logo

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Лендінг – від 300 у. о.

створення сайту Ужгород

розробка Лендінг сторінки Ужгород

Останнім часом термін «Лендінг-пейдж» отримує все більш широке поширення. І не даремно. Landing page — це односторінковий сайт, який по-іншому можуть називати: сторінка захоплення клієнтів, посадкова сторінка, цільова сторінка.

Якщо говорити простою мовою, то Лендінг – сторінка призначена для того, щоб людина, котра потрапила на неї, вчинила певну нескладну дію: залишила заявку на товар або послугу, свої контактні дані, зателефонувала за вказаними на сайті номерами телефону з конкретним питанням. Саме заради цієї самої дії і створюється Landing Page.

Лендінги створюються і проектуються таким чином, щоб найбільш точно відповідати запиту, за яким вони просуваються. Крім того вони, найчастіше, пропонують один конкретний продукт, однієї конкретної цільової аудиторії. Чіткий фокус: пропозиція єдиного продукту вузькій аудиторії — робить їх дуже ефективними: вони пропонують те, що шукають, тільки тому, хто це шукає.

На Лендінгу вся інформація представлена ​​в стислому вигляді, все дуже лаконічно і ясно: скільки коштує, як купити і т.д..

Існує два типи Лендінг-сторінок: довідкові та транзакційні.

Довідкові. Лендінг-сторінки надають інформацію, за якою відвідувач прийшов по неї з рекламного оголошення. Вони можуть містити текст, зображення, посилання на схожу тематику.

Транзакційні. Лендінг-сторінки створені, щоб спонукати користувача вчинити будь-яку дію: купити товар, заповнити реєстраційну форму, або зробити щось ще. Сторінки такого типу розраховані на миттєву дію, так як повернути увагу користувача надалі є практично неможливим. Як правило, вони містять мінімум оформлення та інформації, щоб не відволікати користувача від основної дії.

Лендінг на стандартному шаблоні – ціна від 300 у. о.

Ціна включає:

Термін виконання: 5 – 7 робочих днів.

Лендінг індивідуальний дизайн – ціна від 500 у. о.

Ціна включає:

Додатково:

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ — 1 РІК

• Корпоративний сайт • Інфо-портал • Iнтернет-магазин • Сайт на шаблоні

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Замовити зараз

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Ваше замовлення