GLOBALISTIC
Зачекайте, триває загрузка...
+38 050 7000 736 our e-mail Globalistic in facebook Tel us +380507000736
Globalistic logo

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Розробка та менеджмент рекламних кампаній

Розробка та менеджмент рекламних кампаній Ужгород

Cьогодні будь-який бізнес потребує прямого контакту з клієнтами за допогою сучасних комунікацій, і насмперед мережі Інтернет. Однак цей контакт потрібно не тільки встановити, але й постійно підтримувати, збільшувати вплив, зміцнювати імідж.

Отже бажаний результат можуть забезпечити тільки комплексні сучасні рішення та довготривалі рекламні стратегії.

РОЗРОБКА ТА ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ РЕКЛАМНИХ КАМПАНІЙ

Якщо Вам потрібно розробити якісний ефективний проект рекламної кампанії – звертайтесь до нас. Ми використовуємо у роботі усі доступні на сьогодні рекламні інструменти. Ми вибудовуємо відносини з клієнтами на довготривалу перспективу і готові здійснювати постійний рекламний супровід. наші менеджери завжди консультують клієнтів безкоштовно, пропонуючи нові ідеї та рішення.

Наші спеціалісти розробляють детальні медіа-плани на період до 1 року, та рекламні стратегії на декілька років індивідуально для кожного клієнта, враховуючи його цілі, задачі, побажання та можливості.

РОЗРОБКА ТА ПРОВЕДЕННЯ ІНТEРНЕТ-КАМПАНІЙ

РекламаПроведення рекламних кампаній у будь-яких інформаційних, розважальних, тематичних електронних виданнях, налаштування контекстних кампаній у пошукових системах Google, Yandex і таргетингових оголошень у соціальних мережах.

Розміщення публікацій, банерів, фото, відео та іншого мультимедійного контенту про ваш бренд, продукт, компанію з посиланням на Ваш веб-сайт. Комплексна рекламна кампанія у регіональних чи всеукраїнських електронних ЗМІ – це план заходів, розроблений індивідуально для кожного клієнта.

РОЗРОБКА ТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ РЕКЛАМНИХ КАМПАНІЙ

Рекламна кампанія на телебаченні – це найпотужніший на сьогодні рекламний інструмент. Але, щоб досягнути успіху і не витратити гроші на вітер розробка рекламної кампанії на ТВ потребує професійного підходу: аналізу ситуації на ринку та потенційної цільової аудиторії, виявлення перспективних сегментів. Тільки так можна визначити потрібні: телеканали, ефірний час, тематику телевізійного контенту. Спираючись на багаторічний досвід наших спеціалістів у сфері мас-медіа, компанія пропонує розробку та проведення телевізійних кампаній на всеукраїнському рівні або в конкретному регіоні.

ІМІДЖЕВА РЕКЛАМА

Добре це чи погано, але сучасний споживач став дуже розумним. Перш ніж купувати товар, він перелопатить десятки статей та відгуків про нього у мережі Інтернет, та неодмінно захоче побачити фото та детальні інструкції по використанню. Або, наприклад, прямуючи у подорож, він шукатиме кращий готель перечитуючи враження та публікації першопрохідців та переглядаючи їх фотозвіти у соціальних мережах. Саме тому, сьогодні, більш ніж будь-коли, невпинно зростає роль іміджевої реклами. Але формування іміджу – це ювелірна робота, яку варто доручити професілналам.

Ціна розробки проекту – від 2000 грн.

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Замовити зараз

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Ваше замовлення