GLOBALISTIC
Зачекайте, триває загрузка...
+38 050 7000 736 our e-mail Globalistic in facebook Tel us +380507000736
Globalistic logo

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

(SEO) оптимізація та просування веб-сайтів

(SEO) оптимізація та просування веб-сайтів Ужгород

Веб-сайт — це рекламний інструмент, який сам по собі річ дуже хороша, але в умілих руках він набагато швидше починає працювати на власника, відкриє нові можливості та горизонти на неосяжних просторах Інтернет всесвіту. Саме тому веб-сайт необхідно правильно налаштувати, періодично оновлювати, постійно підтримувати, і нарешті ефективно просувати у всесвітній віртуальній мережі.

SEO (Search Engine Optimization) — комплекс робіт з метою збільшення відвідуваності сайту за рахунок його високої видимості (індексації) у пошукових системах (Google, Yandex, та інших). Це першочергове завдання при розробці будь-якого Інтернет проекту, якщо його мають побачити люди. В іншому разі він буде просто лежати мертвим шлаком на необмежених просторах віртуального простору.

Базова SEO оптимізація входить у вартість робіт при розробці сайту нашою компанією. Ми також надаємо послуги пошукового просування та постійної SEO підтримки, що входить у вартість адміністрування сайтів і означає постійне оновлення мета контенту, ключових слів та фраз, якщо є така необхідність (наприклад: поява на сайті нових сторінок, розділів, матеріалів, товарів, пропозицій; зміни в роботі Вашої компанії і т.д.)

Вартість робіт:

Пошукова оптимізація сайту (SEO) – від 800 грн.

Наші спеціалісти проведуть детальний аудит коду та контенту сайту, а також аналіз конкурентного середовища у пошукових системах. На основі отриманих даних вносяться корективи, налаштовується робота кожної сторінки. Якщо цього не зробити, пошуковим системам буде важко знайти Ваш сайт, і навіть коли його знайдуть, він опиниться далеко не на перших сторінках пошуку за потрібними запитами.

Пошукове просування – від 1500 грн. на місяць

Якщо, Ви плануєте побачити свій сайт на першій сторінці пошуку за ключовими запитами, обов’язково потрібно проводити SEO просування. Сучасні пошукові системи аналізуючи Інтернет ресурси враховують сотні, якщо не тисячі, різних факторів. Але, одним з найважливіших залишається індекс цитованості сайту, який залежить від кількості та авторитeтності ресурсів, що містять посилання на Ваш сайт у всесвітній віртуальній мережі. Отже, SEO просування — це комплекс робіт для збільшення маси посилань на Ваш сайт з авторитетних тематичних джерел, їх підтримка, аудит та супутні роботи.

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Замовити зараз

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Ваше замовлення